VTIP: NEUVERÍTE ČO VŠETKO SA DÁ VYMYSLIEŤ

VTIP: NEUVERÍTE ČO VŠETKO SA DÁ VYMYSLIEŤ

Tak toto by vás ani vo sne nenapadlo, čo vymyslel mladý Ind, keď sa ocitol pravdepodobne v ťažkej chvíľke…

Táto vychytávka vám bezpochyby zdvihne kútiky do úsmevu len čo zistíte, o čo sa jedná…

Prezradíme vám len jediné… tento vynález si dokáže doma vytvoriť  naozaj každý, len pohodlie by vám bránilo využívať ho pravidelne… môžete sa však spoľahnúť, že vďaka nemu nepremeškáte jediný dôležitý okamih vášho života…

zdroj: Thefunnyjokes.in

 

Spoľahlivý budík nadovšetko

Detský budík značky JVD bell môžeme vďaka príjemnej pastelovej farbe umiestniť do akejkoľvek detskej izbičky. Prehľadnosť čísel na ciferníku zaistí ľahkú čitateľnosť aj pre tých najmenších, ktorí sa len nedávno naučili čítať čas z hodiniek budíka. Detský budík JVD bell Vám svojim hladkým oblým tvarom zaručí čo najmenšiu hrozbu pre zvedavé ručičky Vašich miláčikov.  Jeho analogový mechanizmus funguje presne nielen pri plynulom priebehu ukazovateľa času, ale aj pri budení. Na detský budík JVD bell sa môžete vždy spoľahnúť, že Vaše deti zobudí kedykoľvek a včas!

viac tu… BUDÍK JVD BELL

 

Detský budík JVD SR51 v tvare sovičky očari vase deťi. Budík je v modrom prevedení

Vaše deti budú vstávať včas a s úsmevom

Obľubujú Vaše deti zvieratká, preto ste sa rozhodli ich detskú izbu zladiť do štýlu zoologikej záhrady? Detský budík značky JVD dokonale zapadá do Vašich predstáv! Pri budení zvieratko vždy ožije a zobudí detičky do nového dňa.  Vďaka pestrofarebnému ciferníku si deti i v polospánku rýchlo dokážu prečítať čas a zhodnotiť, či si ešte pár minútok nepospinkajú.  Potešte i Vy svoje deti živým zvieratkom vo forme detského budíka JVD!

viac tu… DETSKÝ BUDÍK

 

Detský ručičkový budík JVD SR819.1 od výrobcu JVD v tvare futbalovej lopty.

Spojte hobby a užitočnosť v jedno

Túži i Váš synček už ako malý drobec sa stať slávnym futbalistom, keď vyrastie? Nenechá si ujsť ani jeden dôležitý futbalový zápas? Keby mohol, by so svojou loptou aj spával? Podporte ho v jeho snoch a namiesto tvrdej lopty do postele mu postavte detský budík v tvare futbalovej lopty na nočný stolík vedľa postele, aby ho spoľahlivo každé ráno zobudil na futbalové tréningy, ktoré ho nakoniec privedú k splnenému prianiu!

viac tu… ručičkový budík

 

www.hodinarik.sk

 

Zdieľaj tento článok