Valentínske darčeky

Valentínske darčeky

Sviatok všetkých zamilovaných je už za dverami a Vy si iste, ako každý rok, lámete hlavu nad tým, čím by ste drahú polovičku najviac potešili. Do tejto ponuky sme pripravili niekoľko typov, ktorými zaručene vykúzlite úsmev na tvári i tej najnáročnejšej osobe.

 

Dámske hodinky ako stvorené pre bežné nosenie. Lákavým dizajnom sa hodinky nestratia ani v elegantnej spoločnosti na slávnostiach či plesoch. Pochváliť sa takýmto módnym doplnkom môžete kdekoľvek a kedykoľvek, či ste v práci alebo na návšteve. Okrem toho hodinky disponujú spoľahlivým strojčekom, ktorý zaručuje ich presnosť. Odolnosť je zvýšená vďaka kvalitným a prvotriednym materiálom. Ciferník pôsobí decentne a okrem toho hodinky pôsobia krehko a jemne ako ženské pohladenie. Samozrejme, odolajú i ťažkým podmienkam a zaručia sa svojou funkčnosťou.

FESTINA   Swarovski

Prezentujte sa skutočnou kvalitou. Dokonalé pánske hodinky tohto kalibru sú tu iba pre vás. Nestrácajte čas. Naopak, skúste ho ovládnuť pomocou tohto originálneho kúsku. Nielen presný čas, ale aj vaša vizitka. Presný švajčiarsky strojček je súčasťou skvostného puzdra vyrobeného z ušľachtilej ocele. Nezabúdajte, že kvalita nie je určovaná iba cenou, ale rovnako tak sú hodinky nositeľom hodnoty. Takisto aj za týmto kúskom stojí precízna výroba, ktorá je zárukou ich funkčnosti.

CERTINA Sport 

 

Má vaša polovička problém s raňajším vstávaním a zakaždým mešká do práce? Máme pre Vás riešenie! Na naše vysokokvalitné budíky značky JVD sa môžete bez obáv spoľahnúť! Vďaka svojej funkcie opakovaného zvonenia Vás zakaždým prebudí, aj keby ste po prvom zvonení opäť zaspali. Spite kľudným spánkom s vedomím, že Vás Váš spoľahlivý budík zobudí vždy, keď to budete potrebovať!

 Budík 


Zdieľaj tento článok