POZOR! LEN PRE SILNÉ ŽALÚDKY!

POZOR! LEN PRE SILNÉ ŽALÚDKY!

Tak to by ste naozaj neverili, s čím všetkým sa stretneme pri našej práci! Niekedy to chce silnú náturu, aby nám žalúdok neprevrátilo naruby. Ste zvedaví? Viac sa dozviete v pokračovaní článku. www.hodinarik.sk

 

KTO ŠETRÍ MÁ ZA TRI VŽDY NEPLATÍ

Vedeli ste, že vysoko-kvalitné hodinky dokáže poškodiť čo i taký mali komponent ako je menej kvalitná baterka? Na obrázku si prehliadnite lacnú baterku z Číny (vľavo) a o čosi drahšiu švajčiarsku baterku (vpravo)..
Zbadali ste nejaký rozdiel? Každý z nás si určite všimol, že čínska baterka je už zoxidovaná, zatiaľ čo tá švajčiarska svoj pôvodný stav nezmenila. Preto si radšej nechajte poradiť od odborníka akým je napr. hodinarik.sk, ktorý vám zaručene dodá kvalitnú baterku do všetkých typov hodín a hodiniek.
Doplaťte si za baterku o pár eur naviac a môžete sa spoľahnúť, že vaše hodinky budú spoľahlivo fungovať niekoľko rokov, pokým v opačnom prípade roztečenie baterky by vám spôsobilo väčšie komplikácie ohľadom výmeny strojčeka a navyše by ste museli hlbšie siahať do svojich úspor, aby hodinárik obnovil funkčnosť vašich obľúbených hodiniek.

Zdieľaj tento článok