MILUJEME HODINY

MILUJEME HODINY

MILUJEME NÁSTENNÉ HODINY .

Radi sa odlišujete od ostatných a hľadáte pre svoj domov len to, čo viete, že nikto iný okrem Vás nevlastní?  hodiny na stenu  sú tým správnym doplnkom do Vašej obývačky, kuchyne či pracovne. Svojim originálnym tvarom a jedinečným dizajnom zvýraznia moderný vzhľad Vášho domova nech hodiny zavesíte na stenu do izby či na chodbu. Skrášlite si svoj domov niečím jedinečným a zároveň praktickým!  hodiny na stenu  sú pre Vás tie pravé!

 

 

 

 

 

 

MILUJEME MUZIKU .

Ste vášnivým muzikantom a chceli by ste svojich spoluhráčov v kapele motivovať k najlepším výkonom počas nekonečných skúškach vo Vašej cvičebni? Kúpte si  hodiny na stenu , ktoré by charakterizovali svojím hudobným motívom celú Vašu kapelu a potešte nimi nielen seba, ale aj svojich kolegov!  Hodiny na stenu JVD Vám spoľahlivo ukážu plynutie príjemne stráveného času v prostredí krásnej hudby a dobrej nálady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MILUJEME ANGLICKÝ RETRO  ŠTÝL  .

Zohráva čas vo Vašom živote dôležitú rolu? Potrebujete mať neustály prehľad o čase, ale nechcete byť neslušný voči Vašich zákazníkov nevhodným pozeraním sa na ciferník náramkových hodiniek či na monitor Vášho počítača? Našli sme pre Vás riešenie!  hodiny na stenu Nextime  vďaka svojmu nenápadnému dizajnu perfektne splynú s estetickými doplnkami Vašej modernej kancelárie! Zaveste si hodiny na protiľahlú stenu a spríjemnite si pracovné prostredie krásnym umeleckým dielom, v ktorom len tí najbystrejší nájdu skrytú pointu. Staňte sa vládcom času nenápadne a s vkusom!

 

 

Zdieľaj tento článok