Hodiny na stenu v tieni prírody.

Hodiny na stenu v tieni prírody.

Možno trochu priveľa poézie a abstraktu, no vystihnúť krásu podobného kúsku, akým je tento je v skutku zložité. Opäť sa jedná o prvotriedny „šperk“ z dielne talianskej výroby. Diamantini&Domeniconi pre vás vyrobili hodiny na stenu, ktoré ukazujú čas, ozdobia vašu domácnosť, kanceláriu alebo iné priestory, no zároveň ponúknu pohľad na abstraktné umenie už navonok.

Povedzme si pravdu. Nebyť extravagancie, luxus by stratil svoj význam. No hodiny, ktoré dizajnér Susanne Philippson navrhol sú stelesneným luxusu, harmónie a geniálnej predstavivosti. Ciferník nástenných hodín pôsobí ako kúsok Mesiaca. Odlietajúce motýle zase evokujú časti, ktoré Mesiacu chýbajú. Vaša predstavivosť tak môže pracovať a patinovaný kov, ktorý je ošetrený postupným nanášaním striebornej kovovej fólie sa postará o trvácnosť a luxusný vzhľad. Zahaľte sa do luxusu a polnočného tajomstva. Možno odhalíte viac ako len správny čas.

K hodinám možno doobjednať ďalšiu samostatnú sadu motýľov, naviac v akejkoľvek farbe podla škály farieb ponúkaných hodín. Samostatná sada obsahuje ďalšie 3 motýle vo stejných veľkostiach a tvaroch ako u balenia s hodinami. Cena samostatného setu motýľov je 1490,- CZK.

Zdieľaj tento článok