Hodiny na stenu s novým nádychom.

Hodiny na stenu s novým nádychom.

Hodiny na stenu s novým nádychom.

Sekunda, minúta alebo hodina. V každom okamihu môžete zažiť moment, ktorý prinesie niečo nové. Práve hodiny na stenu sú dokonalým spestrením všedných priestorov, ktoré si žiadajú eleganciu a adekvátny vkus. Moderný dizajn a zároveň elegantný tón. Geniálna spoľahlivosť a funkčnosť sú len zárukou vysokej kvality. Zaujať takýmto kúskom môžete vo vašej obývačke, chodbe či v kuchyni. No rozhodne nimi môžete osloviť aj svojich zákazníkov. Kaviarne, reštaurácie, ordinácie, čakárne alebo kaderníctva. Ozdobiť si stenu vkusnými hodinami a poskytnúť presné informácie rozhodne poteší.  Vyberte si aj vy z našej širokej ponuky Nástenných hodín a potešte seba alebo svoju polovičku kvalitnými Hodinami  .

úvodný obrázok hodiny na stenu

Rozptyľujú Vás čísla na ciferníku Vašich hodín? Uprednostňujete radšej holý ciferník len s ručičkami?  Hodiny na stenu JVD splnia Vaše požiadavky! A čo viac? Nástenné hodiny JVD sú  kontrastom jednoduchosti a extravagancie zároveň. Ich neutrálny a jednoduchý ciferník dokresľuje originálny dizajn hodín. Staňte sa tradicionalistom s v modernom šate a zakúpte si  nástenné hodiny JVD! Hodiny sú vhodné i pre staršie generácie vďaka prehľadnosti a tradičnému vzhľadu ciferníka.

Drevené Hodiny na stenu.

drevené hodiny na stenu

Hľadáte do svojho kaderníckeho salónu nástenné hodiny, ktoré by nebili do očí, ale len jemne zvýraznili prázdne miesto na stene vedľa plagátov Vašej obľúbenej značky produktov pre zákazníčky? Kovové Hodiny na stenu JVD sú presne to, čo hľadáte! Originalita tvaru a zároveň neutralita kovu hodín dokonalo splynie s interiérom Vášho vysnívaného salónu krásy. Svojou jedinečnosťou dokážu kovové nástenné hodiny JVD príjemne prekvapiť nejednu Vašu zákazníčku!

Kovové Hodiny na stenu.

hodiny na stenu - nástenné hodiny

www.hodinarik.sk

Zdieľaj tento článok