Hodinky v brušku

Hodinky v brušku

Vtip : ZASMEJTE SA!

Ste zvedaví, čo sa stane s hodinkami v brušku pacientky? Tento vtip vám zaručene vyčarí úsmev na tvári…len čítajte ďalej…

 

,,Vy, máte v bruchu hodinky”,

s hrôzou hovorí lekár pacientke nad rengenovým snímkom, ,,viete o tom?”

,,Áno, viem, tie tam mám už od 12-ich rokov”.

,,A nemáte s tým nejaké problémy?”

,,Len pri výmene baterky.”

Hodinky pre krehké duše

 

Ste krehkou dušou ženského pohlavia a hľadáte elegantné náramkové hodinky, ktoré by kopírovali podstatu Vašej jemnej osobnosti? Náramkové hodinky značky JVD Vás presvedčia svojimi rozmermi, proporciami a jedinečným dizajnom, že sú pre Vás ako stvorené. Detailným spracovaním kvalitnej nerezovej oceli Vám ponúkajú naše hodinky to, čo ste ešte nikde inde nenašli!

 

viac tu… Hodinky JVD zlaté

 

 

Hodinky ako retiazka

 

Rada nosíte zlato-strieborné retiazky okolo krku a chceli by ste k nim zladiť štýlové náramkové hodinky? Ste u nás správne! Dámske náramkové hodinky JVD s originálnym ramienkom retiazkového dizajnu očaria nejednu z Vás. Pôsobia tak luxusne a vierohodne, že by ste si ich mohli ľahko zmýliť so zlatým náramkom. Ozdobte si svoje zápästie a cíťte sa sama sebou!

viac tu… HODINKY JVD gold-silver

 

 

 

Nevšedné ženské hodinky

 

Všetky dámske hodinky, ktoré ste už videli, sa Vám zdajú všedné? Vídavate fádny model hodiniek na rukách svojich kolegýň v práci? Vy však túžite byť originálna a chceli by ste vlastniť náramkové hodinky, ktoré žiadna z nich nemá? Naše dámske hodinky značky JVD z Vás spravia jedinečnú ženu, ktorá má štýl! Ich extravagantný tvar, dokonalá presnosť a odolný materiál Vás presvedčia o ich vysokej kvalite. Vyberte si naše náramkové hodinky a zažiarte na pracovných stretnutiach šarmom a eleganciou.

viac tu… Náramkové hodinky

 

www.hodinarik.sk

 

 

 

 

Zdieľaj tento článok