Čas sú peniaze: TOP 8 najdrahších hodín na svete.

Čas sú peniaze: TOP 8 najdrahších hodín na svete.

Výraz čas sú peniaze niekedy skutočne naberá reálne kontúry. Veď keď si to tak vezmeme práca, voľný čas, oddych alebo celý náš život sa točí okolo času. Kolobeh, ktorý si človek musí vážiť. No a aby ste presne vedeli, ako čas beží, zrejme by ste mali vaše ľavé zápästie obdarovať hodinkami. Ak by ste chceli investovať vaše peniaze doslova do „času“, ponúkame vám na výber z tých ôsmich možností. Predstavujeme vám najdrahšie hodinky na svete.

Vacheron Constantin Tour de i´lle – 1 330 000€ …4 miesto.

Možno nie až tak populárny švajčiarsky výrobca Vacheron Constantin vyrobil v roku 2005 hodinky, ktoré mali pripomenúť a byť pamiatkou na 250. Výročie vzniku švajčiarskej firmy. Čisté 18 karátové zlato a zafírové sklo len zvýrazňuje ich extravaganciu. Hodinky sú dokonca obojstranné a majú množstvo funkcií, ktoré u bežných kúskov rozhodne nenájdete.

Pomaly, ale isto sa dostávame k TOP 3, kde sa dostaneme nielen k najdrahším, ale zároveň aj k najšpecifickejším kúskom na svete. Okrem drahých kameňov ide aj o najkomplikovanejšie mechanizmy, ktorými sú hodinky poháňané. Zdroj watch-wiki.net

Zdieľaj tento článok