Blog

Elegancia v jednoduchosti.

Obľubujete eleganciu v jednoduchosti? Hľadáte univerzálne a zároveň kvalitné hodinky, ktoré ľahko splynú s ktorýmkoľvek štýlom Vášho oblečenia? Presne tieto vlastnosti majú náramkové hodinky JVD  Ostaňte tradicionalistom a noste na ruke hodinky, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť!

Hodiny inšpirované kávou.

Je čas na kávu. Dizajnové hodiny inšpirované priamo týmto nápojom . Ak máte steny preplnené obrazmi a Vaše izby hýria farbami všetkých odtieňov? Potrebujete miestnosť utlmiť tradičnými hodinami aké poznajú naši rodičia či prarodičia? Hodiny na stenu JVD Vás svojim dizajnom už ničím neprekvapia! Prehľadný ciferník splní svoju funkciu a spoľahlivo Vám bude ukazovať plynutie nikdy nekončiaceho času teraz i neskôr. Pripomeňte si staré dobré časy a zakúpte si Hodiny na stenu JVD! Vďaka ich neutrálnemu dizajnu môžete práve tieto nástenné hodiny zladiť do akéhokoľvek pracovného či domáceho prostredia.

Moderné a zároveň elegantné Hodinky FOSSIL.

  Krásne dámske náramkové hodinky FOSSIL plné elegancie, ktoré svojou kvalitou a elegantným  ciferníkom ukážu správny čas a zároveň svojím dizajnom tvoria módny i praktický doplnok. Krásny lesk a luxusný vzhľad a kvalitné prevedenie remienku i púzdra zabezpečí vysokú odolnosť a splní požiadavky pre Váš komfort. Zároveň svojím vzhľadom očaria Vaše okolie. Staňte sa modernou a zároveň elegantnou vďaka hodinkám FOSSIL .

Elegancia v každom detaile .

Hľadáte náramkové hodinky, ktoré by zvýraznili čaro Vašej osobnosti a zároveň prekonali všetky nástrahy kozmetických krémov, parfémov či mydiel, ktoré používate? Neváhajte si vybrať dámske hodinky značky JVD! Ich odolný antibakteriálny titánový/ nerezový materiál Vám zaručí dlhotrvajúcu životnosť bez akéhokoľvek vonkajšieho poškodenia. Jedinečný tvar hodiniek dokonale podtrhne Vašu jedinečnosť tak, ako ešte žiadne iné hodinky nedokázali. Buďte výrazná a zároveň sama sebou s hodinkami značky JVD!

Dámske hodinky Festina Mademoiselle

Svetoznámy výrobca dámskych hodiniek FESTINA Vám predstavuje jedinečný kúsok v podobe týchto krásnych a štýlových dámskych hodiniek. Kvalitné materiály a inovatívny strojček, ktorý sa postará o presný čas. Nádherný a elegantný dizajn s povrchovou úpravou pre ozajstnú dámu. Nádherná farba a luxusný dizajn, ktorý z hodiniek robí jedinečný kúsok. Okrem presného času a kvalitnej funkčnosti teda dostanete aj špecifický módny doplnok.

Prebuďte sa do nového rána plný síl a s úsmevom!

Hľadáte spoľahlivý budík, ktorý by sa bol hodil k Vášmu nábytku vo Vašej spálni, ale zatiaľ sa Vám nepodarilo taký nájsť? Neváhajte si vybrať z ponuky budíkov značky JVD! Môžeme Vám zaručiť, že nájdete nielen budík originálneho vzhľadu, ktorý rozžiari Váš nočný stolík, ale aj spoľahlivého budiča, ktorý Vám každé ráno včas zazvoní, aby ste sa stihli bez zbytočného zhonu prichystať do práce a ešte si aj popri tom vypiť svoju raňajšiu kávičku.

Hodiny na stenu ako inšpirácia na jeseň .

Nestačí Vám, aby Vaše nástenné hodiny len spoľahlivo ukazovali čas, ale chceli by ste, aby aj zapadli svojim dizajnom k nábytku Vašej modernej obývačky či pracovne? Designové nástenné hodiny JVD dokážu splniť jedno i druhé. Svojím originálnym tvarom očaria každú návštevu, ktorú si pozvete k sebe na poludňajšiu kávičku a príjemné posedenie. Veľkosť púzdra: 300 mm mm

Prijmi výzvu a staň sa REBELOM

Pánske hodinky značky Loser Vision patria medzi luxusné hodinky športového dizajnu. Oslovia športovo založených mužov svojim dokonalým spracovaním jednoduchosti dizajnu a extravagantnosťou výrazných ciferníkov a nápisu značky. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej nerezovej oceli v kombinácií s tmavým koženým ramienkom. Každý oddaný športovec rád ocení pri svojich športových výkonoch tri menšie ciferníky, ktoré v rámci funkčnosti hodiniek zastupujú stopky. Aby výrobca zvýraznil značku hodiniek, umiestnil zobrazenie dátum tesne nad ňu. Hodinky sú tiež prispôsobené extrémnym situáciám stvrdeným minerálnym sklíčkom a vodotesnosťou až 10 atm, [...]

Hodinky ESPRIT

Hodinky ESPRIT sa hodia pre všetky dámy, ktoré majú zmysel pre eleganciu a vedia čo potrebujú. Vďaka rozmanitému dizajnu hodiniek doladíte svoj outfit a budete vyzerať trendy. Dámske hodinky ESPRIT sú prevažne dizajnovou záležitosťou, ktorá bude zdobiť vaše zápästie. Mladosť, kreativita a ľahkosť to sú predpoklady, ktoré musia spĺňať hodinky dnešnej doby. Zmeňte svoj pohlaď a staňte sa aj vy mladá kreatívna a hlavne TRENDY vďaka hodinkám ESPRIT.