Aké trendy privíta letné slnko?

Aké trendy privíta letné slnko?

Sezóna 2017. 

Zrejme sa všetci zhodneme, že hodinkami rozhodne môžeme vylepšiť svoj imidž. Samozrejme aj šperky, náramky, náhrdelníky, retiazky alebo prstene pridajú na štýle, no hodinky sú špecifická kategória. Predsa len hodinky musí byť vidno a preto nezaškodí vedieť, aké trendy sú „in.“ Hodinky o vás môžu veľa prezradiť a preto treba byť v obraze. Čo teda prinesie sezóna 2017?

Veľkosť a objem, ale s limitom.

Je pravdou, že masívne hodinky v poslednej dobe naberajú vo svete vysoký trend. Veľký ciferník, či široký ramienok je hlavne u pánskych modelov skutočne vysoká preferencia. „Mega“ efekt ale ide od úzadia, no objem puzdra má svoje limity, nevsádzajte tak iba na veľkosť.

Inteligencia a pokrok.

Možno nie sú smart hodinky niečím, čo podporuje hodinársky segment podnikania, no pravda je taká, že v roku 2017 dopyt po smart hodinkách stúpa. Už dávno nejde o čiernobiele displeje s malým rozlíšením. Dizajnéri vytvárajú inovácie, ktoré posúvajú smart hodinky skutočne vpred. Muži, ženy či deti. Smart hodinky sa prispôsobujú každému segmentu.

Jednoduchosť, klasika a efektívnosť.

Samozrejme. Prepracovaný dizajn, päť tlačidiel, sedem ciferníkov, dva displeje. Tu všade je množstvo detailov, ktoré z hodiniek robia navonok tú najkomplikovanejšiu vec. Zamerajte sa na jednoduchosť a klasiku. Jedna farba, jeden ciferník a presný čas. Dámska ladnosť, elegancia a mužská sila sa ukáže aj v jednoduchom dizajne. Nechajte hodinky zvýrazniť váš charakter.

Lesk a drahý kov.

 

Nejdeme si protirečiť. Klasika neomrzí nikdy. Ak však chceme dizajn ozvláštniť, investujme do drahých kovov. Zlato, striebro, kryštály či diamanty. Samozrejme za luxus sa platí a pokiaľ neplánujete na hodinky minúť vaše úspory, zainvestujte do hodiniek, kde sa lesk ukáže na správnom mieste. Dizajnéri vám dajú niekoľko možností, ako utratiť menej a získať želaný efekt.

Romantika a sviežosť.

Ako sme spomínali. V tomto prípade sa romantika odrazí na niečom menšom ako na hrubom remienku. Naopak. Tenké remienky vašom zápästí vytvoria ľahkosť a sviežosť. Titánové alebo náramky z chirurgickej ocele nič nepokazia a neuškodia ani vašej pokožke. Opäť však dbajte, aby váš ciferník nemal príliš špecifické pozadie. Nechceme predsa vyzerať ako cukrík. I keď, koľko ľudí, toľko chutí.

Rada na záver.

Každého vystihuje niečo iné. To platí pre mužov i dámy. No všeobecne platí, že hodinky by mali byť ako topánky. Čisté a pohodlné. Ak chcete svet šokovať, vsaďte na klasiku, ktorá bude založená na razantnosti a špecifickej kombinácii tmavších farieb.

 

 

 

Zdieľaj tento článok